+48 32 428 29 00 +48 32 428 29 01 Wybór języka strony

Praca Programista

Na świecie ciągle coś się zmienia. W szybko rozwijającym się sektorze nowych technologii, zapotrzebowanie na programistów jest coraz większe. Dzieje się tak dlatego, że coraz więcej dziedzin życia staramy się skomputeryzować. To, co kiedyś było gadżetem, jest dziś elementem życia niemal w każdym domu. Prace programistyczne nie zwalniają tempa, co w efekcie daje kolejne nowinki technologiczne.

Nie tylko w życiu codziennym korzystamy z odkryć i pracy programistów. Przede wszystkim różnego typu sprzęty goszczą w wielu zakładach pracy. Nawet opiekę lekarską w coraz większym stopniu wspierają zdalne urządzenia elektroniczne. Pojawiające się nowe sprzęty wymagają oprogramowania, a więc zaangażowania całych zespołów specjalistów.

Praca jako programista w firmie Simtech, to niepowtarzalna szansa na to, by nabyć doświadczenie, które będzie procentować przez lata.

Oferujemy możliwości, spośród których każdy może wybrać tę najlepszą dla siebie:

Programista praca ŚląskProgramista praca Gliwice

Prześlij do Nas swoje CV

Dodaj swoje CV Dodaj swój list motywacyjny Miejsce pracy

Klikając w przycisk "Wyślij zgłoszenie" akceptujesz ogólne warunki rekrutacji.

Programista

Obowiązki

projektowanie i oprogramowywanie urządzeń elektronicznych
analiza wyników testów i raportowanie błędów
tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produktowej – rysunków i specyfikacji
ocena rozwiązań technicznych wyrobów
określanie założeń, celów oraz wymagań sprzętowych i programowych

Wymagania

wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera lub jesteś studentem ostatniego roku studiów), kierunek: elektronika, informatyka, automatyka, lub pokrewny
zdolność projektowania cyfrowych i mikroprocesorowych układów elektronicznych
dobra umiejętność programowania (C/C++/C#)
znajomość programowania mikrokontrolerów rodzin: PIC, ARM/Cortex i podobnych
umiejętność tworzenia aplikacji na PC z obsługą portów USB i RS
praktyczna umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz podstawową komunikację

Mile widziane

umiejętność programowania w C#
znajomość działania standardu OPC
znajomość działania protokołów bezprzewodowych
zdolności analityczne oraz nieszablonowe myślenie
dobra orientacja i pasja w tematach związanych z Augmented i Virtual Reality

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kariera@simtech.gliwice.pl

NA SKRÓTY

Przemysł samochodowy

Uruchamianie części procesowych w lakierniach i spawalniach samochodowych

Systemy transportu

Programowanie i uruchomienia systemów logistycznych do transportu przesyłek

Przemysł maszynowy

Projektowanie systemów sterowania, programowanie i uruchamianie linii produkcyjnych

Przemysł energetyczny

Programowanie i uruchamianie systemów DCS w elektrociepłowniach

Innowacyjne rozwiązania

System wizualizacji, sterowania i archiwizacji SimANDON. System kontroli jakości SimQuality

KONTAKT

ul. Grażyny 5, 44-100 Gliwice
E-mail: simtech@simtech.gliwice.pl

Telefony kontaktowe

+48 32 428 29 00
+48 32 428 29 01

 duża mapa

Klikając w przycisk „Wyślij zgłoszenie”, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem Twoich danych osobowych w czasie procesu rekrutacji jest Simtech Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Sp. k., Grażyny 5, 44-100 Gliwice, Poland (KRS: 0000627190, NIP: 6312663618, REGON: 364899694). Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich, a także w celach marketingowych.

Prosimy o niezamieszczanie w CV swojego wizerunku. Jeśli wysyłasz do nas CV zawierające Twoje zdjęcie oznacza to, że dobrowolnie i świadomie zamieszczasz swój wizerunek. Jeśli CV wraz ze zdjęciem zostało do nas wysłane omyłkowo poinformuj nas o tym fakcie, a niezwłocznie Twoje CV zostanie usunięte z naszej bazy.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie przez okres kolejnych 12 miesięcy, w celu wykorzystania przy innych projektach rekrutacyjnych prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SIMTECH Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym momencie możesz cofnąć zgody, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: simtech@simtech.gliwice.pl lub telefonicznie: +48 32 428 29 00, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.