Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

MENU
+48 32 428 29 00 +48 32 428 29 01 Wybór języka strony

Symulacje i wirtualne uruchomienie

W dzisiejszych czasach nieustannie dąży się do skrócenia czasu wdrożenia projektów w niemal każdej gałęzi przemysłowej. W branży związanej z automatyką i robotyką spowodowało to konieczność zastosowania kompleksowych rozwiązań w postaci specjalistycznych programów komputerowych wykorzystywanych do symulacji, jak również wirtualnego uruchomienia. Dbając zatem o maksymalne zadowolenie naszych klientów, dla których istotne jest skrócenie wymaganego czasu przeznaczonego na wdrożenie produktu, oferujemy im zaawansowane usługi z zakresu przygotowania symulacji, jak również jej wirtualnego uruchomienia oraz kontroli.

Symulacje i wirtualne uruchamianie to innowacyjny rodzaj wdrażania, który charakteryzuje się przede wszystkim możliwością programowania offline. W procesie tym nie jest wymagana ingerencja w bieżącą produkcję. Zastosowanie takiego rozwiązania wiąże się z wieloma udogodnieniami dla klienta. Warto wspomnieć przede wszystkim o tym, że faza testowa uruchomienia produktu znajduje się poza ścieżką krytyczną i nie ma żadnego związku ze stanem sprzętu. Co za tym idzie, zmiany zaproponowane w sterowaniu istniejącymi systemami są skrupulatnie testowane, zaś system może kontynuować produkcję w obecnej konfiguracji.

Nasi specjaliści posiadają duże doświadczenie w przeprowadzaniu symulacji i wirtualnego uruchomienia. Wykazują niebywałą wiedzę i doświadczenie, co związane jest między innymi z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych programów, które przygotowują tego typu procesy, weryfikują je i koordynują. Zaliczyć do nich należy przede wszystkim Process Simulate, który używany jest do symulacji pracy robotów przemysłowych, jak również Emulate3D stosowany do wirtualnego uruchomienia systemu np. transport i logistyka.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług i kontaktu z naszymi specjalistami.

 

 

Film z wirtualnego procesu symulacji:


NA SKRÓTY

Przemysł samochodowy

Uruchamianie części procesowych w lakierniach i spawalniach samochodowych

Systemy transportu

Programowanie i uruchomienia systemów logistycznych do transportu przesyłek

Przemysł maszynowy

Projektowanie systemów sterowania, programowanie i uruchamianie linii produkcyjnych

Przemysł energetyczny

Programowanie i uruchamianie systemów DCS w elektrociepłowniach

Innowacyjne rozwiązania

System wizualizacji, sterowania i archiwizacji SimANDON. System kontroli jakości SimQuality

KONTAKT

ul. Grażyny 5, 44-100 Gliwice
E-mail: simtech@simtech.gliwice.pl

Telefony kontaktowe

+48 32 428 29 00
+48 32 428 29 01

 duża mapa